No event in the calendar
пон уто сре чет пет суб нед
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
     Мисија школе

     ОШ Ђура Јакшић" је школа са дугом традицијом (283 година постојања), која је изнедрила велики број значајних људи од академика, научника, уметника, спортиста, државника до црквених великодостојника. А и у данашње време, захваљујући сопственим залагањима и залагањима наставника, наши ученици постижу изузетно запажене резултате на такмичењима свих нивоа који упућују да ће наша школа увек бити извор истакнутих и значајних људи на многим пољима, који ће бити понос нашег села и средине.
     Основна мисија наше школе је да подстиче свеукупни развој личности наших ученика развијањем њихове индивидуалности, креативности, толерантности, хуманости, солидарности, асертивности, мотивације за постигнућем , одговорности, радне навике и културу понашања.
     Такође тежимо да унапредимо атмосферу и међуљудске односе у школи.

pocetna

Визија школе

     Желимо да будемо школа у којој ће ученици и наставници заједничким радом на стицању знања узајамним уважавањем и поштовањем, створити пријатну атмосферу за рад и неговати добре међуљудске односе.

Мото школе: Деца и наставници – узајамно поштовање – циљ нам је исти – образовање и васпитање!

      У току школске 2009/2010. године ученици су узели активно учешће на такмичењима из следећих наставних области:

  ФИЗИКА

пласман Општинско такмичење Наставници Окружно такмичење / пласман

1. место

Наташа Сладојевић – 6. разред Зоран Мићић

1. место
3. место

Емилија Рајчо – 7. разред
Зорана Радуловић – 7. Разред
Чедо Милетић

1. место
3. место

Мирослав Живковић – 8. разред
Јасна Степанов – 8. разред
Чедо Милетић

  МАТЕМАТИКА

пласман

Општинско такмичење

Наставници

Окружно такмичење / пласман

2. место Арсеније Добановачки - 4. разред Јелица Мандић
1. место
2. место
3. место
3. место
Ивана Ђурђев – 5. разред
Теодора Сладојевић – 5. разред
Милорад Савановић – 5. Разред
Снежана Дујин – 5. Разред
Зорка Вуковић
Зорка Вуковић
Зорка Вуковић
Милена Вучетић
Ивана Ђурђев
Теодора Сладојевић
1. место
2. место
3. место
Добрила Ковачевић – 6. Разред
Наташа Сладојевић - 6. Разред
Јована Тонтић – 6. разред
Наташа Павловић

Добрила Ковачевић

1. место
2. место
3. место
Катарина Добановачки  – 7. раз.
 Бранко Стојаков  – 7. разред
Душан Мајски – 7. разред

Милена Вучетић
Зорка Вуковић
Зорка Вуковић

1. место
2. место
3. место
Немања Добановачки  – 8.разред
Бранка Мркшић  - 8. разред
Бранка Ступар – 8. разред
Наташа Павловић
Наташа Павловић
Миша Накић

  БИОЛОГИЈА

пласман

Општинско такмичење

Наставници

Окружно такмичење / пласман

1. место
2. место

Горан Митровић – 7. разред
Владимир Ђуровић – 7. разред

Сања Станков

Горан Митровић
Владимир Ђуровић

3. место

Сара Бранчић – 8. разред

Дејан Станкин


  ИСТОРИЈА

пласман

Општинско такмичење

Наставници

Окружно такмичење / пласман

2. место
3. место
3. место
3. место

Даница Симичић – 6.разред
Зорица Делић – 6. разред
Љиљана Јошић – 6. разред
Наташа Сладојевић – 6. разред

Александра Драгић

3. место

Немања Добановачки- 8. разред


  СРПСКИ ЈЕЗИК

пласман

Општинско такмичење

Наставници

Окружно такмичење / пласман

1. место
1. место
2. место
3. место

Милица Лабус  – 5.разред
Ивана Ђурђев – 5. разред
Милорад Савановић – 5. разред
Дуња Нинков – 5. разред
Олгица Јовановић
Олгица Јовановић
Сања Бијелић
Олгица Јовановић
Милица Лабус
Ивана Ђурђев

1. место
2. место
3. место
3. место

Љиљана Јошић - 6. разред
Марија Туцаков -  6. разред
ПетарЋурчин – 6. разред
Даница Симичић – 6. разред

Зорица Пустајић

1. место
2. место

Владимир Ђуровић -7. разред
 Горан Митровић -7. разред

Шакота Данијела
Сања Бијелић

Владимир Ђуровић

1. место
1. место
2. место

Сара Бранчић -8. Разред
Теодора Миленковић – 8. Разред
Милана Вукоман – 8. разред

Анкица Чорлија


  ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

пласман

Општинско такмичење

Наставници

Окружно такмичење / пласман

2.место

Борислав Стојшин -8. разред

Бојана Кежић

Борислав Стојшин


  ГЕОГРАФИЈА

пласман

Општинско такмичење

Наставници

Окружно такмичење / пласман

2. место

Татјана Мартицки – 7. разред

Мирјана Гавански

2.место

Борислав Стојшин – 8. разред

Зоран Имброњев


  ИНФОРМАТИКА И РАЧУНАРСТВО

пласман

Општинско такмичење

Наставници

Окружно такмичење / пласман

1. место
3. место

Бранислав  Кременовић – 7. раз.
Раде Тонтић  – 7. разред
Весна Мијић
Бранислав  Кременовић
2.место
Снежана Ђорић– 8. разред

002856

facebook logo  youTube