Отворено првенство општине Жабаљ у шаху
      30. 01. 2010. године у просторијама ОШ “Милош Црњански“ у Жабљу одржано је отворено првенство општине у шаху. У овом првенству учешће су узели и ученици наше школе, чланови шаховског клуба „Хајдук“ у категоријама млађих и старијих кадеткиња и кадета.
     И овог пута наши ученици су постигли запажене резултате.
ches01
  Млађи кадети:
  1. место – Никола Ошап – Жабаљ
  2. место – Милан Марков – Чуруг
  3. место – Лазар Лазић – Чуруг

Млађе кадеткиње:

1. место – Ленка Радановић – Чуруг
  2. место – Ана Петрић - Чуруг
  3. место – Кристина Курбановић - Ђурђево

Старији кадети:

1. место – Драган Петровић - Чуруг
  2. место – Милан Јовановић - Ђурђево
  3. место – Рајко Везилић - Жабаљ

Старије кадеткиње:

1. место - Марица Миловановић – Чуруг
  2. место - Теодора Сладојевић – Чуруг
  3. место - Наташа Сладојевић - Чуруг

У категорији омладинаца такмичили су се кандидати оба пола и ту су доминирали опет наши бивши ученици.

1. место – Иван Даљев - Чуруг
  2. место – Данијела Петровић - Чуруг