"ДРУГАРИ СТОП ПЕТАРДАМА"

Вршњачки тимови едукатора (ученици 7. и 8. разреда) су током децембра 2013. у свим одељењима од петог до осмог разреда одржали предавања о томе колико и када петарде могу да буду опасне. Едукатори су одлично презентовали, а ученици су врло активно учествовали у дискусији. Надамо се да ће ова акција имати позитиван ефекат у пракси, да ће се петарде мање чути у школском дворишту и на улицама, а да ће сами ученици бити опрезнији приликом куповине и употребе петарди.

Ученици који су чинили  4 вршњачка тима су:

1. тим: Данијела Ранђеловић 7-1, Димитрије Регодић 7-3, Јован Анђелић 7-3
  2. тим: Мирко Лугоња 7-2, Милан Ђурђев 7-4,  Владимир Радмило 7-4