16. мај 2017.
На смотри ћириличке писмености „Грамата“ у Тителу,у категорији Калиграфија, наши ученици постигли су изузетне резултате.
Јелисавета Војиновић освојила је прво место у категорији Монограм, Адријана Жижак освојила је прво место у категорији Традиционално писмо,а Вукашин Драгић добио је похвалу (ушао међу пет најбољих радова)-ментор Александра Драгић.
На Међународном калиграфском конкурсу у Баваништу, Вукашин Драгић освојио је треће место у категорији Иницијал, у конкуренцији од 3145 радова-ментор Роман Козомара.