25. април 2017.
На Међународном калиграфском конкурсу "Светосавље и наше доба" ученици наше школе освојили су бројне награде.
Михајло Драгић освојио је прво место, Вукашин Драгић-друго, а Снежана Миловац пето место и похвалу-свако у својој-Ленка Чупић добила награду листа "Невен", која се додељује најбољем ученику у категорији од 1-4. разреда.
Радови Јевросиме Каурин, Јелисавете Војиновић и Стархиње Жижка веома су запажени и биће изложени на манифестацији током доделе награда.
Наставница Александра Драгић добила је награду за најуспешнијег ментора.