9. јул 2016.
Док су сви на распусту, наши калиграфи вредно раде. На републичком ликовно-калиграфском конкурсу "Дани Николе Тесле" освојили су бројне награде.
Михајло Драгић освојио је треће место на ликовном (ментор Јасна Белић) и друго на калиграфском конкурсу.
Вукашин Драгић-прво место
Стефан Делић-друго место
Јелисавета Војиновић-четврто место-похвала.
Јевросима Каурин-пето место и Снежана Миловац шесто место(од 600 радова из 67 школа).
Ментор Александра Драгић-награда за најуспешнијег наставника.
Честитамо!

kaligrafija15 kaligrafija16