У петак, 21.9. и суботу, 22.9.2018. године, у Београду на „Ади циганлији“ одржано је државно првенство у веслању.
Похваљујемо  веслаче и ученике наше основне школе.
          Првог дана државног првенства, на такмичењу за пионире,
Марија Јаковљевић и Светлана Милошевић – златна медаља у дубл скулу,
Тања Миловановић – сребрна медаља у скифу,
Ивков Александар и Доловац Никола – пето место у дубл скулу,
Ивана Мајски – четврто место у скифу.
Учествовали су и Татјана Ђумић, Јована Росић и Павле Нинков.
          Другог дана државног првенства, на такмичењу за кадете,
Марија Јаковљевић и Светлана Милошевић – сребрна медаља у дубл скулу,
Татјана Ђумић, Јована Росић, Тања Миловановић и Ивана Мајски – шесто место у четверцу.