5. децембар 2016.
Дан Примирја у Првом светском рату у нашој школи обележен је свечаном приредбом у част Рудолфа Арчибалда Рајса,великог пријатеља српског народа. Програм су извели ученици шестог разреда, као и хор наше школе. Присутни наставници, учитељи, радници школе, ученици и родитељи упознали су се са ликом и делом овог великог човека, који заслужује да га памтимо и да му се дивимо.
Честитамо свим ученицима и наставницима који су учествовали у организовању и реализацији овог лепог догађаја. Фотографије...

arcibald2    arcibald3  arcibald4     arcibald1