УЧЕНИЦИ ПРЕДАЈУ

У оквиру манифестације Дечија недеља, у ОШ „Ђура Јакшић“ у Чуругу, ученици осмих разреда одржали су по један час математике својим друговима. Ученици су одржали предавање из наставне области „Линеарне једначине“, где је назив наставне јединице био „Решавање линеарних једначина“.
Испред одељења VIII1, час математике је одржао Давид Стојков, ученик VIII1, а из одељења VIII2, час је одржала Јована Станивук, ученица истог одељења.
Ученици - предавачи су горе наведену лекцију припремили у сарадњи са својим наставником математике Миром Дикић на додатним часовима и успешно је презентовали својим разредним друговима.
Часови који су одржани били су мало другачији од уобичајене наставе, на задовољство и ђака и наставника. Ђаци су стекли једно ново искуство, и са једне и са друге стране катедре.
Овом приликом желимо да похвалимо ученике – предаваче за уложени труд и постигнути успех.