ПРОСЛАВА СВЕТОГ САВЕ
     27. јануар је за све школе у Србији врло важан и свечан дан јер тада прослављамо првог српског светитеља и просветитеља- Светог Саву.
     У нашој школи прослава је, већ традиционално, започела рециталом након богослужења у цркви.  Под руководством вероучитељице Дубравке Караћ, 100 ученика узраста од првог до четвртог разреда  рецитовало је песмице везане за живот и дело Светог Саве. Након рецитала сви учесници су награђени поклон пакетићима које је обезбедила Месна заједница.
     У наставку прославе је у 15.00 часова у школи у присуству великог броја ученика и наставника освећен колач и жито, а затим изведен драмски комад инспирисан животом и значајем Светог Саве.  Драмски део је са ученицима шестог разреда спремала наставница српског језика Зорица Пустајић, док је наступ хора припремио наставник музичког Станислав Чирх.