Пепси кутак

Стручну службу или популарно названу ПЕПСИ службу сваке школе чине педагог и психолог. У нашој школи су то Марија Ђорђевић – педагог и Рената Петрић - психолог које се активно баве проблемима младих, проблемима у учењу, проблемима у настави... Рад на овим пољима подразумева рад на решавању проблема када они настану, али и пре свега превентивни рад тј, рад на спречавању да до самих проблема дође.
      На овом месту ученици, наставници и родитељи ће моћи да прочитају шта су им то педагог и психолог припремили из поменутих области. Материјал ћемо континуирано качити и трудити се да покријемо сва ваша интересовања и проблеме. Отворени смо за сваку врсту сугестије које можете упућивати и лично или електронски на адресу која се налази у контактима.

Tрема...