новембар 2017.
У периоду од 20.11. до 1.12.2017. ученици наше школе су имали прилику да учествују на међународном такмичењу из рачунарске и информатичке писмености „Дабар“. У Србији је ове године укупна излазност у свим категоријама била преко 40000 такмичара. На такмичењу су учествовали ученици петих и шестих разреда – у категорији „Дабарчић“ и седмих и осмих разреда у категорији “Млади дабар”. Ове године по први пут у нашој школи су се укључили и ученици четвртог разреда у категорији „Јуниор 2“. Захваљујемо се свим ученицима који су заинтересовано учествовали у решавању задатака на школском такмичењу, а посебне честитке упућујемо Луки Вуковићу, ученику VIII разреда, који је остварио пласман на републичко тачмичење!